FIRMAST

Fysiotech OÜ ajalugu ulatub 1990. aastate algusesse, kui professionaalsete ja motiveeritud inimeste meeskond hakkas disainima ning tootma ravi- ja massaažilaudu taastusravi asutustele ja ka kodus kasutajatele. Me esindame ravi- ja massaaživarustuse Skandinaavia kvaliteeti. Meie tooteid on tunnustanud palju spetsialistid ja arsti üle maailma.

Fysiotech’i tootmiskogemus ulatub 1980’s algusesse, kui Soome ettevõte Gehac OÜ, mis on nüüd osa Fysiotech OÜ’st, alustas professionaalsete meditsiinilaudade tootmist. Laudade insenerilahendused ja disain on Soome kiropraktikute ja Eesti inseneride koostöö tulemus. 1990ndate lõpus arendati välja praegune tooteseeria ning ettevõtte kuvand. Sellest ajast saadik on Fysiotechi tooted olnud väga populaarsed Soome, Rootsi ja Vene klientide seas ning hiljuti sisenesime ka Taani, Norra ja Hollandi turgudele. Me oleme alati huvitatud uutest professionaalsetest partnerlussuhetest. Meie ettevõtte on järjepidevas arengus ning kõikide klientide soovide rahuldamiseks jätkame toodete arendamist ning uute toodete välja töötamist.

TOOTMINE

Tootmisprotsess algab kvaliteetsete tarnijate leidmisega. Meie koostööpartnerid Saksamaal, Soomes ja Eestis on kõik oma ala tippspetsialistid. Tootmisliin töötab järk järgult: iga osa on hoolikalt paigaldatud. Meie rätsepad pakuvad kõikide suurustes käsitsitehtud patju ning tootedetaile igale lauale. Metallosad värvitakse vastavalt RAL värvimise standarditele ja viimistletakse detailselt. Tootmisprotsessi lõpuks iga laud ja detail raamitakse ja pakitakse hoolikalt. Koos välja töötatud pakkesüsteemi ja lojaalsete transpordipartnerite pakume ma maksimaalset transpordi turvalisust. Meie peamine eesmärk on rahulolevad kliendid ning positiivne tagasiside – see motiveerib meid edasi töötama!
Fysiotech OÜ toodab 1200-1500 ravilauda ja muud meditsiinilist varustust aastas. Tänu meie hiljuti kaasajastatud tootmisliinile on meie võimekus suurenenud ning suudame täita iga tellimuse, olenemata suurusest.
Meie eesmärk on pakkuda klientidele käsitsi tehtud ja tõeliselt kvaliteetseid tooteid. Sellest tulenevalt julgeme anda oma toodetele ka 10 aastase garantii ning tänase päevani ei ole ükski klient meie poole pöördunud negatiivse tagasisidega laudade või varustuse osas.

MISSIOON

Meie missioon on pakkuda oma klientidele kõige kõrgema kvaliteediga käsitsi tehtud tooteid. Me pakume meeldivat kogemust läbi kvaliteedi ja mugavuse.
Pikk kogemus, pidev uurimis- ja arendustöö hoiavad meie tooteid klientide eelistuste tipus. Tarkade insenerilahendustega pakume me ka kõige konkurentsivõimelist hinda.
Oled sa professionaalne füsioterapeut, ravispetsialist või kodus kasutaja – meie lauad pakuvad sulle ja su klientidele parimat sooritust ja tulemust. Ära kõhkle oma regiooni Fysiotechi esindajatega ühendust võtmast ja lisainfot küsimast!

Lugupidamisega
Fysiotechi meeeskond

Fysiotech OÜ on saanud EAS-ilt 2018aasta Medica messil osalemiseks toetus 12400EUR.
Messi eesmärk ja projekti lühikirjeldus: Eestis toodetava meditsiini- ja füsioteraapiamööbli esindamine Medica 2018 messil Düsseldorfis. Messi eesmärk on leida uusi kliente erinevatest riikidest.

Fysiotech OÜ on saanud EAS-ilt 2019aasta Medica messil osalemiseks toetus 13200EUR.
Messi eesmärk ja projekti lühikirjeldus: Eestis toodetava meditsiini- ja füsioteraapiamööbli esindamine Medica 2019 messil Düsseldorfis. Messi eesmärk on leida uusi kliente erinevatest riikidest.